Kontakt

Pension Chlumec
382 32 Chlumec 12
okres. Český Krumlov

tel.: +420 721 485 901
E-mail.: info@pensionchlumec.cz

GPS: 48°52'20.259"N, 14°23'48.326
Penzion Chlumec


Rodinný penzion se nachází v jižních Čechách v obci Chlumec, ve vzdálenosti 15 km od Českých Budějovic a 6 km od Českého Krumlova.


Nabízíme komfortně zařízené pokoje s vlastním WC, koupelnou, kuchyňkou s možností vaření, lednicí a WIFI připojením zdarma. Pokoje v přízemí mají terasy. Pro ubytované hosty je v sezoně k dispozici společenská místnost. Ubytovaní mají možnost přikoupení snídaní. Ubytovací kapacita:  4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a 1x čtyřlůžkové apartmá.

Domácí zvířata pouze po domluvě. Otevřené parkoviště je přímo u pensionu.
Rodinný penzion se nachází v jižních Čechách v obci Chlumec, ve vzdálenosti 15 km od Českých Budějovic a 8 km od Českého Krumlova. Je výborným strategickým bodem a ideálním místem pro rodinnou rekreaci s možností výletů do okolí. Obec leží v Chráněné krajinné oblasti Blanský les, je velmi klidná a má překrásné okolí – lesy, rybníky, zřícenina hradu, nejstarší rozhledna v České republice na vrcholu Kleti. Vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku. Římov s křížovou cestou a mimořádnou přírodou v údolí Malše s několika středověkýmí zříceninami, klášter Zlatá Koruna nejen se svojí historií, ale krásnou vltavskou stezkou, přes Dívčí kámen, Boršov, České Budějovice až k zámku Hluboká nad Vltavou. Nebo trasa kolem horní Vltavy z Lipna, přes klášter ve Vyšším Brodě, Čertovu stěnu, hrad Rožmberk až do Českého Krumlova. Výlet do chráněné oblasti Blanský les s úchvatným výhledem z vrcholu Kletě na Budějovickou pánev, na Třeboňsko se soustavou rybníků, na Novohradské hory a panorama Šumavy.


pokoj č.4
koupelna č.4
apartman
apartman
apartman
apartman
koupelna apartman
apartman
pokoj č.3
pokoj č.3 ...
pokoj č.3
pokoj č.3
pokoj č.3
pokoj č.5
pokoj č.5
koupelna č.5
koupelna č.2
pokoj č.2
pokoj č 2